Het Team

Directie

Directie

Jeroen van Heerde

jvheerde@diefac.nl

Receptie

Receptie

Patricia van Buel

receptie@diefac.nl

Calculatie en Inkoop

Calculatie en Inkoop

Kees van Bergen

kvbergen@diefac.nl

Planning en Productie

Planning en Productie

Ger van Hal

gvhal@diefac.nl

Technisch advies en ondersteuning

Technisch advies en ondersteuning

Toon Robbeson

trobbeson@diefac.nl

Technische ontwikkeling

Technische ontwikkeling

René Weterings

rweterings@diefac.nl

Relatiebeheer en HR

Relatiebeheer en HR

Belinda van Wijk-Uiterlinden

buiterlinden@diefac.nl

Kantoor België

Kantoor België

Marc van Assche

mvassche@diefac.nl

Werkvoorbereiding

Werkvoorbereiding

Bram Weterings

voorbereiding@diefac.nl

CAD Afdeling

CAD Afdeling

Michael van den Berg

cadcam@diefac.nl

CAD Afdeling

CAD Afdeling

Marco Sekewael

cadcam@diefac.nl

CAD Afdeling

CAD Afdeling

Arjen Radstake

cadcam@diefac.nl

CAD Afdeling

CAD Afdeling

Askin Caylak

cadcam@diefac.nl

CAD Afdeling

CAD Afdeling

Alexander Leemans

cadcam@diefac.nl

CAD Afdeling

CAD Afdeling

Marcel van der Made

cadcam@diefac.nl